Wola Artistic Designer Apartment By Bookinghost

  • 42 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

Ett väldigt bra läge för Wola Artistic Designer Apartment By Bookinghost Warszawa med 1 sovrum erbjuder närhet till Frédéric Chopin-monumentet, ungefär 7 km bort. Den här 42 m² stora lägenheten ligger inom 4 km från tågstationen Warszawa centralstation och cirka 5 minuter till fots från busshållplatsen Jana Kazimierza 02.

I lägenheten finns ett badrum utrustat med badlakan och handdukar. Du har också tillgång till en separat toalett och en dusch.

Detta boende erbjuder gästerna ett minikök samt matplats.

Lägenheten ligger i distriktet Wola, cirka 10 minuters bilresa från Museet för de polska judarnas historia Polin. Inom 5 km från Wola Artistic Designer Apartment By Bookinghost kan du besöka Saxiska trädgården. När du bor på detta boende befinner du dig 20 minuters bilresa från flygplatsen Warszawa-Frédéric Chopin-flygplatsen.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Wola Artistic Designer Apartment By Bookinghost Warszawa
Wola Industrial Apartment By Bookinghost
Mobilpris

Wola Industrial Apartment By Bookinghost

7.4
Bra 14 recensioner
169 m från boendet
USD 504 USD 454
per natt
Warsaw Wola Studio - Top Location - By Rentujemy
Mobilpris

Warsaw Wola Studio - Top Location - By Rentujemy

5.4
Okej 5 recensioner
304 m från boendet
USD 76 USD 68
per natt
Lumina I 3-Room Apartment With Balcony I Parking I Near The Train Station
Mobilpris

Lumina I 3-Room Apartment With Balcony I Parking I Near The Train Station

8.5
Fantastiskt 13 recensioner
367 m från boendet
USD 251 USD 226
per natt
    Hur man tar sig till hotellet

    Flygplatser

    Warszawa-Frédéric Chopin-flygplatsen
    10 km

    Tågstationer

    Warszawa Zachodnia - västra järnvägsstationen
    1,7 km

    Faciliteter

    Internet

    • Gratis Wi-Fi på offentliga platser

    Parkering

    • Parkering

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    I rummen

    • Uppvärmning
    • Sittgrupp
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Utrustning

    • LCD-TV

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Hiss

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 16:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 11:00
    Vanliga frågor
    • Vilka populära sevärdheter finns i närheten av Wola Artistic Designer Apartment By Bookinghost?
      Populära sevärdheter nära Wola Artistic Designer Apartment By Bookinghost inkluderar bland annat Museet för de polska judarnas historia Polin, Frédéric Chopin-monumentet, Saxiska trädgården.
    • Finns det gratis Wi-Fi på Wola Artistic Designer Apartment By Bookinghost?
      Wi-Fi erbjuds gratis på Wola Artistic Designer Apartment By Bookinghost.
    • Hur stort är denna lägenhet?
      Denna lägenhet har en total yta på 42 m².
    • Hur många gäster kan bo på lägenheten?
      Lägenheten erbjuder boende för upp till 4 gäster.

    Läge

    Map
    I närheten

    Flygplatser

    Warszawa-Frédéric Chopin-flygplatsen
    10 km

    Tågstationer

    Warszawa Zachodnia - västra järnvägsstationen
    1,7 km

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Wola Artistic Designer Apartment By Bookinghost Warszawa

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng